Jesień w gabinecie medycyny estetycznej…

medycyna estetyczna bydgoszcz jasiewicz 020

Jesień w gabinecie medycyny estetycznej…

Nadeszły długie wieczory… w sezonie jesienno – zimowym brak słońca, zanieczyszczone powietrze, zmiany temperatur, ogrzewanie, wiatr i deszcz to najwięksi wrogowie naszej skóry. W tym czasie potrzebuje ona nawilżenia i odświeżenia oraz zabiegów wzmacniających i przyspieszających regenerację które przygotują ją na zimę i sprawią, że wiosną będzie promienna. To właśnie jesienią, kiedy słońce operuje z nieporównywalnie mniejszą siłą niż latem możemy wykonywać większość  bardziej inwazyjnych zabiegów zarówno na twarz jak   i szyję, dekolt czy dłonie. Jesienno – zimowa pielęgnacja w gabinecie przynosi nie tylko efekty estetyczne, ale również pozwala się zrelaksować – podnosi samopoczucie i nastrój skutecznie walcząc z jesienną chandrą.

Latem, gdy promieniowanie UV jest bardzo silne, a temperatura powietrza wysoka nie powinno się wykonywać niektórych zabiegów. Jesień to idealny czas na wykorzystanie peelingów chemicznych. Skóra po takim zabiegu jest wygładzona, niedoskonałości zmniejszone, zmarszczki wypłycone a przebarwienia, piegi i plamy zdecydowanie rozjaśnione. W naszej ofercie protokoły zabiegowe z wykorzystaniem kwasów dobierane są indywidualnie. Stosowane w gabinecie peelingi Medik8 zarówno te złożone jak i mono są niezwykle aktywne ale i bezpieczne. Technologia Time Relase pozwala na stopniowe uwalnianie kwasu minimalizując pik podrażnienia i skracając czas regeneracji. 

Bardzo bezpiecznym i naturalnym sposobem poprawy jakości skóry jesienią i zimą są zabiegi mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego i fibryny. Zawarte w nich liczne czynniki wzrostu stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych oraz odbudowują naskórek. Zabiegi te stosowane są również w łysieniu plackowatym, androgenowym, hamują wypadanie włosów pobudzając komórki skóry głowy do odnowy  – włosy odrastają i są wzmocnione. Zabiegi z wykorzystaniem osocza i fibryny są bardzo skuteczne, ale na ich efekty przeważnie czeka się od 2 do 6 tygodni dlatego warto zaplanować je wcześniej ciesząc się z rezultatów wczesną wiosną. W naszym gabinecie pracujemy tylko na certyfikowanych zestawach do pozyskiwania osocza i fibrynyny co pozwala uzyskać wysoką koncentrację płytek krwi czyli skuteczność zabiegu.  Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa zabiegowego stosując zasady pełnej aseptyki na każdym etapie procedury.

Świeżość, witalność i rewitalizację skóry twarzy, szyi, dekoltu, czy dłoni przywracają również zabiegi mezoterapii igłowej i mikroigłowej.  W swojej ofercie posiadamy wiele koktajli witaminowych, stymulatorów tkankowych czy czysty kolagen – Nithya, które podawane do skóry właściwej przynoszą spektakularne efekty. Mezoterapia to także skuteczna walce z trądzikiem, rozszerzonymi porami, zaskórnikami, łojotokiem bądź bliznami potrądzikowymi.

Jesienią i zimą nasza skóra jest szczególnie wymagająca i zbuntowana. Warto więc już teraz poświęcić jej trochę uwagi – ułożyć plan regeneracji i skorzystać z zabiegów, po to by na wiosnę cieszyć się pięknym wyglądem. 

Zapraszamy do naszego gabinetu.

Post a comment