O nas

Najważniejsza jest jakość

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w którym każdy oprócz pięknego wyglądu zyska pewność siebie i lepsze samopoczucie. W gabinecie priorytetem jest wysoka jakość wykonywanych zabiegów oraz komfort i bezpieczeństwo Gości dlatego do współpracy zostali zaproszeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, członkowie m.in. Polskiego Towarzystwa
Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Zakres zabiegów

W naszej ofercie znajdują się m.in. zabiegi pielęgnujące, które kompleksowo poprawiają kondycję skóry, a także zabiegi regenerujące i anti-aging czyli zabiegi spowalniające a nawet odwracające procesy starzenia się skóry. W procesie odmładzania, kładziemy nacisk na wczesną profilaktykę skóry takimi metodami jak m.in. mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, stymulatory tkankowe. Gabinet oferuje także usługi z zakresu toksyny botulinowej w tym botoks medyczny oraz wiele innych.

Marta Jasiewicz

Właścicielka gabinetu, doświadczony specjalista, absolwentka Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, z wykształcenia magister pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu na kierunku Kosmetologia Estetyczna Masterclass Techniki Łączone. Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na kursy i szkolenia prowadzone pod okiem wybitnych specjalistów, śledzi najnowsze trendy – medycyna estetyczna jest Jej największą pasją.

Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyła pracując w Polsce i za granicą było nieocenionym źródłem wiedzy i umiejętności nie tylko klinicznych, ale także z zakresu holistycznego i indywidualnego podejścia do każdego przypadku, zasad aseptyki i antyseptyki, postępowania w sytuacjach trudnych.

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w gabinecie? Śledź nas na Instagramie już teraz!

estetyczna.jasiewicz@gmail.com

tel. 883 305 947

Instagram